Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Tampereen Tradenomiopiskelijat ry

Kuntokatu 3, L-Rakennus
33520 TAMPERE

hallitus@ttory.fi


Laskutus
Olemme ottaneet käyttöömme uuden sähköisten palveluiden ohjelmiston ja pyydämme Teitä päivittämään
uudet laskujen vastaanottotietomme järjestelmiinne. Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta toimittaa
verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostilla, voitte lähettää paperilaskut skannauspalveluosoitteeseen.
Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseemme

Verkkolaskut

Tampereen Tradenomiopiskelijat ry, 0469347-3
Verkkolaskuosoite: 003704693473
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja
suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun

Toivomme, että lähetätte tähän osoitteeseen ainoastaan laskuja.
Laskut lähetetään palveluun sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina ja laskun liitteiden tulee olla
samassa tiedostossa itse laskun kanssa.
Sähköpostilaskun osoite: 04693473@scan.netvisor.fi
Voit lähettää useita laskuja yhdessä sähköpostiviestissä, kunhan jokainen lasku on erillisenä liitetiedostona.
Kaikilla tiedostoilla tulee olla eri nimi.

  • Yhden sähköpostin maksimikoko on 5Mb.
  • PDF-tiedostojen tulee olla aitoja PDF-dokumentteja (PDF- versio 1.3 tai uudempi).
  • PDF-tiedostot eivät saa olla lukittuja tai salasanalla suojattuja.
  • Dokumentin ulkomitta voi olla maksimissaan 210 x 297 mm.
  • Liitteen nimen sallitut merkit ovat tavallisia kirjoitusmerkkejä, a-z, A-Z, 0-9. Ethän käytä erikoismerkkejä liitteiden nimeämiseen.

Laskujen vastaanotto postitse skannauspalveluun

Osoitetietojen tulee olla täydellisinä sekä laskussa että kirjekuoressa, jotta lasku voidaan välittää
nopeasti ja luotettavasti vastaanottajalleen.

Tampereen Tradenomiopiskelijat ry
04693473
PL 100
80020 Kollektor Scan

  • Lähetäthän skannausosoitteeseen ainoastaan laskumateriaalia. Nämä postit luetaan automaattisesti
    yrityksemme reskontraan, eikä mikään muu materiaali (esimerkiksi kuitit, liikelahjat, luottokortit ja pääsyliput)
    saavuta vastaanottajaansa tätä kautta.
  • Käytäthän mieluiten tekstissä vain mustaa väriä valkoisella pohjalla: se antaa selkeimmän lopputuloksen laskun
    tietojen tunnistusta varten.
  • Ethän käytä niittejä skannauspalveluun lähetetyissä laskuissa.

Hallitus

Puheenjohtaja

Essi Kuusela

puh. +358 40 5690919
essi@ttory.fi / puheenjohtaja@ttory.fi

Varapuheenjohtaja

Heidi Ahokas

heidi@ttory.fi

Sihteeri

Anni Jalli

anni@ttory.fi

Taloussihteeri

Juuso Häkkinen

juuso@ttory.fi

Hallituksen jäsenet

Viihdevastaava

Aleksi Kallionpää

aleksi@ttory.fi

Mediavastaava

Sara Kauppinen

sara@ttory.fi

Kulttuuri- ja vapaa-aika-vastaava

Jasmeet Saini

jasu@ttory.fi

Koulutuspoliittinen vastaava

Johanna Sankala

johanna@ttory.fi / kopo@ttory.fi

PISTOT-vastaava

Riina Kauppinen

riina@ttory.fi

Yritysyhteistyövastaava

Vesa-Pekka Latvala

vesku@ttory.fi

Ulkosuhdevastaava

Janette Kyllönen

janette@ttory.fi

Tekninen vastaava / Webmaster

Timo Virtanen

timo@ttory.fi

Tuutor- ja jäsenvastaava

Henri Riutta

henri@ttory.fi